آنچه ما ارائه می دهیم

تعمیر پکیج یکی از کارهای بسیار تخصصی بوده که باید توسط تعمیرکار حرفه ای و مورد اطمینان صورت بگیرد.چرا که تعمیر پکیج توسط تعمیرکار غیر مجاز علاوه بر تحمیل هزینه های زیاد بر مصرف کننده ممکن است ،باعث خرابی های بیشتر در پکیج شما نیز بشود.

سقف آهنی

این محصول از ورق های فولادی گالوانیزه ذوزنقه ای شکل ایجاد می شود که با کمک برش گیرهایی (گل میخ) در این محصول نگه داری می شوند. بر روی این ورق های فولادی، آرماتور بندی و بتن ریزی انجام می شود.

سیستم های الکتریکی

یک سیستم الکترونیکی شامل اتصال فیزیکی اجزا یا قطعات است که مقادیر مختلف اطلاعات را جمع‌آوری می‌کنداین کار به کمک دستگاه‌های ورودی مانند حسگرها انجام می‌شود

نقاشی و کاغذ دیواری

وشش دیوارها و نوع طراحی اون‌ها می‌تونه نقش خیلی مهمی در درخشش محیط داشته باشه. شما می‌تونین با روش جدید طراحی دیوارها که در این مقاله اومده، به فضا جلوه‌ای خاص بدین.

کفپوش پارکت

کف‌پوش به عنوان یک پوشش برای پوشاندن کف و سطوح در محوطه‌های باز (بیرون از ساختمان)، داخل ساختمان و کارهای عمرانی استفاده می‌گردد.

خدمات لوله کشی

لوله کشی در ساختمان به معنای ایجاد مجاری برای عبور سیالاتی همچون آب و فاضلاب ساختمانی است. اگر لوله کشی به روش اصولی انجام نشود خسارات جبران‌ناپذیری به بار خواهد آمد. به همین دلیل در زمان ساختمان سازی سعی می‌شود تمام استانداردهای مهندسی تاسیسات رعایت شود.

خدمات بازسازی

خدمات بازسازی ساختمان به معنای تمام عملیات و پروژه‌هایی است که برای ساختمان های قدیمی اجرا می شوند تا از نظر ظاهری و ایمنی به کیفیت بالاتری دست پیدا کنند. حوزه تعمیرات انواع ساختمان های قدیمی با کاربری مسکونی و اداری، طیف وسیعی را به خود اختصاص داده است.

ما به شما در ساختن خانه ای زیبا و حرفه ای کمک می کنیم

آنچه ما ارائه می دهیم

شستوشوی شوفاژ

مهمترین قسمت شستشوی رادیاتور شوفاژ : با انجام مراحل بالا مسیر لوله ها از آشغال و شن و ماسه تخلیه می‌شود ولی برای اینکه داخل پره های رادیاتور ها نیز به همین صورت تمیز شود اولا باید ترتیب اتصال شیلنگ ها را اشتباه متصل نکنید یعنی آب سرد ورودی حتما به شیلنگ رفت متصل شود [...]

بیشتر بخوانید

اگر پکیج خاموش شد چه کنیم ؟

توجه : در صورتیکه متوجه شدید مشکل از فلوسوئیچ و یا فلومتر است قبل ز اینکه اقدام به تعویض قطعه کنید پیشنهاد میکنم با برعکس کردن شیلنگ های سرد و گرم زیر پکیج و باز کردن آب اگر پروانه فلوسوئیچ و آهنربای فلومتر بر اثر رسوب و یا سنگریزه گیر کرده باشد در اکثر مواقع [...]

بیشتر بخوانید

تنظیم شیر گاز پکیج ایران رادیاتور

تنظیم شیر گاز پکیج ایران رادیاتور برای تنظیم شیر گاز پکیج ایران رادیاتور هوای احتراق از داخل ونتوری عبور کرده و یک خلا در گلوگاه آن ایجاد می نماید.خلا ایجاد شده باعث ورود گاز از میان مجرای حلقه ای شکل روی گلویی می شود.مکش گاز از خروجی شیر کنترل گاز صورت می گیرد.تغییر جریان هوا [...]

بیشتر بخوانید
تماس با ما